Poslovi - Oglas za posao

Manager prodaje ulja i maziva

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Tuzlanski, Kanton Sarajevo, Srednjobosanski kanton
Broj pozicija 3
Jezici: Engleski, Njemački

Regionalni menadžer prodaje ulja, maziva i auto-dijelova

Trigma d.o.o. Banja Luka, koja posluje u okviru T-Group Holding Srl. Italy, je uspješna i perspektivna firma, prisutna više od 20 godina na cjelokupnom tržištu BiH, sa prepoznatljivim imidžom i kvalitetnim brendovima koje nudi u svom asortimanu: motorna ulja i maziva: Texaco, Shell, Gazpromneft, TGH Lubricants; autodijelovi i akumulatori: Robert Bosch, Wix, Jenox; Mirka – brusni alati i materijali i Förch – sve za zanatstvo i industriju.

KONKURS

za poziciju

•          Regionalni menadžer prodaje ulja, maziva i auto-dijelova – više izvršilaca:

-        Područje Tuzlanskog kantona

-        Područje Kantona Sarajevo

-        Područje Srednjobosanskog kantona

Uslov je da osoba ima mjesto prebivališta na području jedne od navedenih regija.

OPIS POSLOVA:

  •  Briga o postojećim i akvizicija novih partnera u sektorima transporta, auto-servisa i industrije
  •  Odgovornost za realizaciju prodajnih planova
  •  Ubjedljiv način prezentacije i prodaje artikala iz asortimana firme
  •  Samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po uslovima utvrđenim prodajnom politikom firme
  •  Savjetovanje kupaca kroz tehničko poznavanje robe, kako bi se dala optimalna rješenja i u najzahtjevnijoj primjeni i na taj način ostvarila saradnja
  •  Redovna i pravovremena naplata potraživanja
  •  Praćenje tržišta i trendova
  •  Redovito posjećivanje kupaca u cilju ostvarenja zadanih planova i unapređenja odnosa
  •  Pozicioniranje i izloženost artikala kod kupaca
  •  Unapređivanje prodaje na prodajnim mjestima
  •  Izvještavanje prema direktoru prodaje

POTREBNA ZNANJA I VJEŠTINE:

Minimalno:

  • izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti, proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • dobro poznavanje rada u MS Office-u
  • orjentisanost na kupce i lojalnost prema poslodavcu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • srednja stručna sprema (SSS)

Poželjno:

  • radno iskustvo na poslovima prodaje ulja, maziva i auto-dijelova
  • poznavanje tržišta: transport, gradjevina, auto-servisi, industrijska proizvodnja
  • viša ili visoka stručna sprema (VŠS ili VSS)
  • dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

NUDIMO VAM:

  •  izazovan, dinamičan i odgovoran posao,
  •  natprosječnu mjesečnu platu uz mogućnost dodatnih stimulativnih primanja
  •  samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  •  stalna tehnička edukacija i sticanje novih znanja o prodajnim vještinama

Prijave, uz priloženu biografiju - CV i motivaciono pismo, dostavite putem pošte na adresu:  Trigma d.o.o, Subotička 149a, 78000 Banja Luka

Samo odabrani kandidati će biti kontaktirani.

Krajnji rok za slanje prijava je trideset dana od dana objavljivanja oglasa.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Izvor: MojPosao.ba

11.05.2021