Poslovi - Oglas za posao

Voditelj procesa informatike (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Informatika
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo

Nexe Grupa je poslovni sustav od 16 tvrtki koje djeluju na području tri države: Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Osnovna djelatnost Nexe Grupe je proizvodnja građevinskih materijala. Misija Nexe Grupe je postati vodeći proizvođač građevinskih materijala u regiji, i to posebno u proizvodnji cementa, cigle, crijepa i betona.

Tvornica opeke d.o.o. Sarajevo, tvrtka članica Nexe Grupe, najveći je proizvođač opekarskih proizvoda u Bosni i Hercegovini. Paletu proizvoda čine termo program, klasični blok, euro-pregradne ploče i stropne ispune.

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

Voditelj procesa informatike (m/ž) – 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci

Mjesto rada: Sarajevo

Opis poslova:

  • Vođenje IT procesa u BiH
  • Komunikacija s centralnim Sektorom informatike NEXE Grupe
  • Komunikacija s vanjskim partnerima
  • IT Operativno održavanje: instalacija IT opreme (računala, softvera, printeri, mreža), podrška korisnicima u svakodnevnom radu te održavanje mobitela i telefonije
  • Implementacija informatičkih projekata
  • Izvođenje poslova odgovornog informatičara prema propisanim smjernicama
  • Izvođenje ostalih zadataka po nalogu nadređenih

Uvjeti:

  • SSS / VŠS /VSS stručna sprema – inženjer informatike, inženjer elektrotehnike, matematičar-informatičar
  • Spremnost za timski rad, motiviranost, posvećenost detaljima i organiziranost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
  • Regres, novogodišnji dar, jubilarne nagrade, nagrada za radne rezultate
  • Dinamično okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri

Oglas je otvoren od 20.04.2021. do 30.04.2021.

Želite li se pridružiti našem timu da zajednički izgrađujemo bolju budućnost, prijavite se putem maila: dragana.jurkovic@nexe.ba

Izvor: MojPosao.ba

21.04.2021