Poslovi - Oglas za posao

Inženjer elektrotehnike

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Elektrotehnika
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: SR Njemačka, Bosna i Hercegovina
Broj pozicija 1
Jezici:

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

Objavljuje oglas za poslove

INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE

Stručna sprema:DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE

 Broj radnika: 1

Uslovi za radno mjesto:

OPŠTI USLOVI

  • da je državljanin BiH
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak

POSEBNI USLOVI

  • završen elektrotehnički fakultet smjer elektroenergetika
  • položen stručni ispit
  • minimalno radno iskustvo u struci 5 godina
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika

Opis radnog mjesta

  • Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva organizacija i rukovođenje projekata.

 Ostale napomene

Prijave sa biografijom poslati na adresu :ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

                      Kranjčevićeva broj 1

                      72000 Zenica

 Konkurs je otvoren do popune radnog mjesta.

 Eventulana pitanja možete poslati na email: administracija@hotmail.com

 Kandidati koji zadovolje navedene uslove biće pozvani na razgovor.

Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

Izvor: MojPosao.ba

21.04.2021