Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani biolog

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

  O G L A S

Za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

Na osnovu odluke direktora društva GRANULO-RE d.o.o Sarajevo  dana 14.4.2021. god. raspisujemo oglas za prijem radnika na neodređeno radno vrijeme, uz obavezan probni rad od 3 (tri) mjeseca za sljedeće radno mjesto:

  VII stepen ili visoko obrazovanje prvog ciklusa Bolonjskog sistema studiranja (koje se vrednuje sa najmanje 180, odnosno 240 ECTS bodova) - jedan diplomirani biolog ili diplomirani inžinjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike ili bachelor biologije (smjer: biohemija i fiziologija, mikrobiologija, nastavnički)

Opis poslova:

  • Ispitivanja fizičkih, hemijskih i bioloških štetnosti i mikroklime u radnim i pomoćnim prostorijama
  • Sastavljanje odgovarajućih zapisnika o provedenim ispitivanjima
  • Rad u laboratoriji

Opći i posebni uslovi  za prijem u radni odnos:

  • VSS – jedan diplomirani biolog ili diplomirani inžinjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike ili bachelor biologije (smjer: biohemija i fiziologija, mikrobiologija, nastavnički)
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine u struci
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole – aktivan vozač

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativu
  • Sklonost ka timskom radu
  • Kreativnost i ljubaznost
  • Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju
  • Povjerljivost
  • Fleksibilnost

Nudimo vam:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Rad u mladom timu uz mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Redovna primanja

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na intervju.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zanteresovani ste za neku od pozicija, molimo da nam Vašu biografiju – CV, zajedno sa traženom dokumentacijom pošaljete putem pošte na adresu Granulo-RE d.o.o. Sarajevo, ul. Bojnička 47, 71210 Ilidža ili putem e-maila na adresu info@granulo.ba.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na kontakt telefon 062/969-535 ili 062/127-375.

Izvor: MojPosao.ba

15.04.2021