Poslovi - Oglas za posao

Agent prodaje turističkih aranžmana

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

Shodno ukazanoj potrebi dioničko društvo “Transturist” d.d. Tuzla raspisuje :

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Na sljedeće pozicije

Agent prodaje turističkih aranžmana- 1 (jedan) izvršilac na određeno vrijeme uz probni rad 3 mjeseca, mjesto rada Tuzla

OPIS POSLOVA:

Prodaje turističke aranžmana u agenciji, vrši informisanje klijenata o turističkim destinacijama i uslovima putovanja, vrši naplatu aranžmana i voznih karata, te prati uplate od strane klijenata, administrativni poslovi u agenciji, te obavlja druge poslove u skladu sa svojim kvalifikacijama i uputstvima nadređenog.

OPŠTI USLOVI:

  1. da je državljanin Bosne i Hercegovine;
  2. da je stariji od 18 godina;
  3. da ima univerzitetsku diploma /diploma o završenoj srednjoj školi
  4. da je zdravstveno sposoban/a za vršenje određenih poslova predviđenih za to radno mjesto

POSEBNI USLOVI:

  • Srednja stručna sprema ili viša/visoka stručna sprema
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS office, excel, internet)
  • Radno iskustvo u turizmu ( nije nephodno)

Od kandidata se očekuje:

Sposobnost vođenja i upravljanja ljudskim resursima, sposobnost brzog snalaženja i reagovanja u vanrednim situacijama, izuzetno izražene vještine komunikacije, dobra samoorganizacija, tačnost, preciznost, ljubaznost, profesionalnost i posvećenost pri obavljanju zadataka radnog mjesta, sposobnost za rad u timu, spremnost za fleksibilno radno vrijeme i putovanja van države.

POTREBNI DOKUMENTI:

  • CV kandidata
  • Diploma VSS/ SSS kopija
  • Diploma/potvrda o poznavanju rada na računaru kopija
  • Diploma/potvrda o poznavanju engleskog ili njemačkog jezika kopija
  • Potvrda o radu u struci kopija

NAČIN PRIJAVLJIVANJA NA OGLAS:

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati CV i tražene dokumente putem preporučene pošiljke na adresu Bosne Srebrene 60. 75 000 Tuzla, sa naznakom OGLAS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS ZA POZICIJU BR. (navesti poziciju za koju se kandidat prijavljuje), NE OTVARAJ ili dostaviti lično.

Kandidati trebaju dostaviti neovjerene kopije sa obzirom da se priložena dokumentacija neće vraćati.

OSTALE NAPOMENE:

Sa kandidatima koji ispunjavaju tražene uslove konkursa, te koji uđu u uži izbor bit će obavljen interviju i izvšit će se provjera u smislu ispunjavanja traženih uslova za radno mjesto za koje se prijavljuju. Kandidat koji bude izabran bit će dužan dostaviti orginalno uvjerenje o sposobnosti za rad u struci- ljekarsko uvjerenje i originale tražene dokumente.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkurs ostaje raspisan 15 dana od dana objavljivanja.

Generalni direktor:

Siočić Nedžad dipl. Ing.

Izvor: MojPosao.ba

07.04.2021