Poslovi - Oglas za posao

Samostalni referent nabave (ž/m)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

KONKURS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Na osnovu ukazane potrebe kompanija “Hifa Petrol ” d.o.o. Sarajevo raspisuje konkurs za prijem uposlenika u radni odnos na poziciju:

Samostalni referent nabave (m/ž) – 1 izvršilac

Opis posla:

  • definiranje, izrada i provođenje plana nabave
  • održavanje optimalnih zaliha, te provođenje procesa isporuke
  • pregovaranje sa dobavljačima, priprema ugovora o poslovnoj saradnji, administriranje ugovora i uslova nabavke
  • administrativni poslovi vezani za proces nabave (izrada kalkulacija, rješavanje reklamacija, otpisa, redovne i vanredne inventure poslovnica i centralnog skladišta, knjižna odobrenja dobavljača)
  • prikupljanje ponuda za prijevoz i špediciju
  • svakodnevna komunikacija sa dobavljačima, periodičan obilazak postojećih, te kontaktiranje novih, potencijalnih dobavljača
  • komunikacija i saradnja sa ostalim službama kompanije
  • kontinuirano istraživanje inostranog i domaćeg tržišta nabave
  • kontinuirano praćenje cijena proizvoda i usluga na tržištu
  • komparativna analiza pojedinih dobavljača i konkurenata
  • kontinuirano praćenje stanja zaliha i rješavanje starih zaliha roba iz asortimana dobavljača
  • izrada izvještaja o realizaciji planiranih aktivnosti i rezultatima asortimana iz portfolija dobavljača

Uslovi:

  • VSS/SSS (prednost tehničkog/ekonomskog usmjerenja)
  • obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • izražene organizacijske i analitičke sposobnosti
  • sistematičan i odgovoran pristup poslu
  • izražene komunikacijske vještine i samoinicijativnost
  • timska orijentiranost
  • poznavanje rada na računaru
  • posjedovanje vozačke dozvole (B kategorija)

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima svoju prijavu (CV i motivacijsko pismo) možete poslati na mail: karijera@hifapetrol.ba

Hifa Petrol d.o.o. zadržava pravo prijevremenog zatvaranja konkursa.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces.

Izvor: MojPosao.ba

07.04.2021