Poslovi - Oglas za posao

Senior sistem inženjer (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

QSS d.o.o. Sarajevo je vodeća IT kompanija u BiH u oblasti razvoja softvera, Cloud usluga i profesionalnih IT servisa sa preko 1000 uspješno završenih projekata uvijek primjenjujući najmodernije tehnologije i inovacije. Posjeduje vodeće industrijske certifikate iz oblasti IT-ija te upravljanja projektima, kvalitetom i sigurnošću.

U potrazi smo za sistem inženjerom koji bi se pridružio našem vodećem IT timu u BiH u području IT korporativnih tehnologija u radu na nekim od najuzbudljivijih projekata u BiH.

Opis posla:

  • Implementacija, administracija i održavanje sistemskih rješenja
  • Dokumentovanje izvedenih rješenja
  • Učestvovanje u dizajnu i projektovanju sistemskih rješenja
  • Izrada planova implementacija sistemskih projekata
  • Istraživanje i učenje novih sistemskih rješenje i tehnologija
  • Samostalan rad na projektima, saradnja s korisnicima i članovima projektnog tima
  • Samostalno, aktivno, pravovremeno i odgovorno obavljanje aktivnosti održavanja

Uslovi:

  • SSS/VSS; prednost je završen ciklus tehničkog studija
  • 5+ godina radnog iskustva na poslovima sistemskog inženjera; prednost je radno iskustvo u IT firmi
  • Certifikati vodećih IT kompanija (Microsoft, Cisco , IBM, HP, RedHat isl.) su prednost
  • Odlično poznavanje Microsoft/UNIX/Linux platforme
  • Odlično poznavanje mrežnih tehnologija
  • Odlično poznavanje najčešćih softvera u IT infrastrukturi
  • Poznavanje baza podataka
  • Poznavanje cloud servisa, visokodostupnih sistema i sl.
  • Poznavanje monitoing i configuration management alata
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Sklonost timskom radu, kreativnost, odgovornost
  • Usmjerenost cilju i poduzetnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Vozačka dozvola B kategorije

Mi nudimo:

  • Fleksibilnost
  • Izvrsno radno okruženje i timsku podršku
  • Mentorstvo
  • Budžet za edukacije
  • Mogućnosti napredovanja
  • Optimal omjer između posla i slobodnog vremena

Samo najuži krug kandidata koji ispunjavaju uslove će biti kontaktiran. Prijave slati na job@qssbh.com

Izvor: MojPosao.ba

24.03.2021