Poslovi - Oglas za posao

Software Developer/Programer (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

MI-BOSPO je prva Mikrokreditna fondacija koja stanovništvu omogućava pristup kreditima, sa posebnim fokusom na žene poduzetnice niskih primanja, u cilju jačanja i poticanja poduzetničkog duha žena i u cilju jačanja njihovog ekonomskog i društvenog položaja.

Podržavajući i potičući poduzetnički duh žene ekonomski jačamo porodicu i utičemo na smanjenje siromaštva u društvu.

Budite dio uspješnog MI-BOSPO tima i prijavite se na

O G L A S

za prijem u radni odnos na radno mjesto

Software Developer/Programer, jedan (1) izvršitelj

Mjesto rada:  Tuzla

Opis posla: razvoj, izrada i održavanje aplikacijskih rješenja, te razvoj i održavanje internih baza podataka

Nudimo:

  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Stimulativna primanja
  • Stalne edukacije i usavršavanje u toku Vaše karijere u MKF MI-BOSPO
  • Mogućnost napredovanja

Uslovi za prijavu:

  • VSS/VŠS/SSS,
  • Radno iskustvo 1 godina na poslovima programera;
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • poznavanje i iskustvo u radu Mictosoft Visual Studio (IDE) ili u nekom drugom razvojnom okruženju;
  • eventualno iskustvo u izradi web aplikacija u ASP.NET;
  • programiranja te inženjerski pristup rješavanju problema;
  • planiranje, projektovanje i razvoj data orijentisanih softverskih rješenja prema poslovnim zahtjevima;
  • projektovanje i održavanje baza podataka;
  • rad sa  relacijskim bazama podataka (Microsoft SQL server, Oracle);
  • rad na razvoju Data Warehouse rješenja;
  • iskustvo u razvoju i implementaciji programskih rješenja za unapređenje poslovnih procesa
  • implementacija gotovih softverskih rješenja u oblasti poslovnih podataka;
  • iskustvo u sistemskoj administraciji;
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika.

Radni odnos se zaključuje na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od šest (6) mjeseci.

Zainteresovani?

Radujemo se Vašoj prijavi putem:

Uz obrazac Prijave za  zaposlenje obavezno je dostaviti i Motivaciono pismo.

Više informacija o Oglasu možete dobiti na broj telefona 035 275-333.

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Izvor: MojPosao.ba

24.03.2021