Poslovi - Oglas za posao

Senior Full Stack Developer

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

BS Telecom je internacionalna kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji, isporuci i integraciji kompletnih telekomunikacijskih i informacijskih sistema.

Za naše klijente nudimo rješenja u više oblasti, uključujući enterprise software, ITS, IoT i Smart cities sisteme. Zahvaljujući ulaganju u vlastita tehnološka istraživanja kreirali smo vlastiti software za nadzor i upravljanje prometom i tako se lansirali kao regionalni lider u ovoj oblasti.

Trenutno zapošljavamo više od 100 uposlenika u Bosni i Hercegovini, Češkoj Republici, Srbiji, Crnoj Gori, Hrvatskoj i SAD.

Opis posla

Osoba na poziciji Senior Full Stack Developer će imati priliku da prođe sve faze unutar cjelokupnog životnog ciklusa IKT sistema u enterprise okruženjima od analize zahtjeva, dizajna rješenja do implementacije.

Ova pozicija je idealna za tebe ukoliko

  • želiš da radiš sa širim spektrom tehnologija
  • želiš da radiš na end to end projektima
  • želiš da radiš na integracijski kompleksnim sistemima
  • želiš da imaš uvid u business logiku

Uslovi

  • Minimalno 5 godina iskustva u razvoju softvera
  • Dobro poznavanje nekog od programskih jezika: C#, Java, JS
  • Poznavanje web tehnologija
  • Dobro poznavanje baza podataka
  • Poznavanje Windows, Windows server, Linux OS
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Poželjna univerzitetska diploma
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorija

Benefiti

  • Mogućnost napredovanja u različitim smjerovima unutar firme
  • Mogućnost edukacije (online kursevi, konferencije i sl.)
  • Stimulativna primanja i bonusi
  • Ugodna timska atmosfera
  • Plaćeni zdravstveni pregledi

Vašu aplikaciju možete poslati putem LINKA

Izvor: MojPosao.ba

04.03.2021