Poslovi - Oglas za posao

Monter telekomunikacione opreme (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Njemačka
Broj pozicija 1
Jezici:

Na osnovu ukazane potrebe partnerska kompanija mih GmbH raspisuje konkurs za prijem na sljedeće radno mjesto:

Monter telekomunikacione opreme (rad u Njemačkoj)

20 izvršilaca

Uvjeti:

  • SSS – srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo: minimum 2 godine na istim ili sličnom poslovima
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole (B kategorija)
  • Poželjno poznavanje njemačkog jezika

Opis posla:

  • Obavlja poslove pripreme i završne montaže instalacija i uređaja,
  • Poslove montaže izvodi na osnovu dobijenog radnog naloga i uputstava za dotične poslove,
  • Aktivno sarađuje sa  glavnim operaterom za montažu u cilju pravovremenog i kvalitetnog izvršavanja postavljenih zadataka,
  • Svakodnevno evidentira svoj dnevni učinak i kvalitet montiranih elemenata i predaje glavnom monteru,

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Obuku prije odlaska u Njemačku
  • Posao u stabilnoj inostranoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu;
  • Odlične uslove rada;
  • Mogućnost stručnog usavršavanja;
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unaprijedite svoja profesionalna znanja i kompetencije.

Mjesto rada : Njemačka

Natječaj ostaje otvoren do: 03.03.2021.

Prijave dostaviti na email: info@gfcbh.ba

Izvor: MojPosao.ba

04.02.2021