Poslovi - Oglas za posao

Monter PVC , ALU stolarije, visećih fasada i IZO stakla

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 10

Na osnovu ukazane potrebe SAPLAST D.O.O. raspisuje konkurs za prijem na sljedeće radno mjesto:

Monteri PVC , ALU stolarije, visećih fasada i IZO stakla – 10 izvršilaca

Uvjeti:

  • SSS – srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo: najmanje 2 godine na istim ili sličnom poslovima

Opis posla:

  • Obavlja poslove ustakljivanja i završne montaže proizvoda (PVC prozori i vrata standardnog oblika i dimenzija sa dodacima),
  • Poslove montaže i demontaže izvodi na osnovu dobijenog radnog naloga i pisanih uputstava za dotične poslove, uključujući kataloge i drugu stručnu literaturu,
  • Aktivno sarađuje sa  glavnim operaterom za završnu montažu i nadležnim predradnikom, u cilju pravovremenog i kvalitetnog izvršavanja postavljenih zadataka
  • Svakodnevno evidentira svoj dnevni učinak i kvalitet montiranih elemenata i predaje glavnom monteru ili predradniku,

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu;
  • Odlične uslove rada;
  • Mogućnost stručnog usavršavanja;
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unapredite svoja profesionalna znanja i kompetencije.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produživanja na neodređeno vrijeme

Mjesto rada : Sarajevo

Natječaj ostaje otvoren do: 19.02.2021.

Prijave dostaviti osobno na adresu Nikole Šopa 245, Stup Ilidža 71210 BiH

Izvor: MojPosao.ba

20.01.2021