Poslovi - Oglas za posao

Koordinator za pravna pitanja (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Pravo
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

G-Petrol d.o.o. Sarajevo, Bosna i Hercegovina, pripada jednoj od najvećih energetskih kompanija u jugoistočnoj Evropi, NIS Gazprom Neft grupaciji. Naš tim u Bosni i Hercegovini broji preko 500 talentovanih, stručnih i vrijednih ljudi. Radoznali smo i otvoreni za inovacije, svježinu i energiju koju u naš tim unosi svaki novi pojedinac.

Ponosni smo što je naš tim bogatiji za još jedno majčinstvo, što je i povod za oglas „Koordinator za pravna pitanja“ kao zamjenske pozicije privremeno odsutne kolegice na određeno vrijeme od godinu dana.

Ukoliko želite da svoju karijeru razvijate sa nama i steknete nova iskustva u oblasti pravnih poslova, pozivamo vas da se prijavite na konkurs.

KOORDINATOR ZA PRAVNA PITANJA

OPIS POSLA (RADNOG MJESTA)

  • Učešće u izradi i podrška u usvajanju opštih i pojedinačnih akata Društva u skladu sa važećim zakonskim propisima;
  • Učešće u izradi pravnih dokumenata za sudove i druge državne organe/institucije, te pravno zastupanje Društva pred istim;
  • Praćenje promjena u važećem zakonodavstvu i informisanje nadređenog;
  • Pribavljanje raznih vrsta dozvola, uvjerenja, rješenja, potvrda i sl. za potrebe Društva;
  • Administrativno – tehnička podrška i vođenje uredskih poslova;
  • Ostali pravni poslovi.

POTREBNI USLOVI I KVALIFIKACIJE:

  • VII stepen stručne spreme, završen pravni fakultet;
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u domenu pravnih poslova;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa molimo Vas da svoj CV pošaljete na adresu bih.gazprom-cv@nis.eu

Lokacija: Banja Luka

Broj pozicija: 1

Vrsta ugovora o radu: Ugovor o radu na određeno vrijeme

Izvor: MojPosao.ba

19.01.2021