Poslovi - Oglas za posao

Inženjer tehnologije u proizvodnji (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Lukavac
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Mi smo vodeći proizvođač portland i zidarskog cementa u Bosni i Hercegovini i dio smo Asamer Baustoffe Grupacije iz Austrije. Ako ste proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše uspješne kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim europskim standardima, koristeći najsavremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na poziciju:

INŽENJER TEHNOLOGIJE U PROIZVODNJI (m/ž)

Opis posla:

  • Osiguranje kontinuiteta proizvodnje i stabilnosti kvaliteta poluproizvoda i proizvoda
  • Osiguranje energetske efikasnosti kroz optimizaciju procesa proizvodnje
  • Planiranje zaliha i praćenje parametara kvaliteta ulaznih sirovina i energenata
  • Praćenje i razumijevanje rada mašina i uređaja unutar pogona za proizvodnju klinkera i cementa
  • Organizacija rada pogona u skladu sa remontnim aktivnostima, aktivnostima redovnog i preventivnog održavanja, te potrebama tržišta za proizvodima i poluproizvodima
  • Razvoj alata za nadzor i unaprjeđenje ključnih parametara proizvodnje
  • Analiza i tumačenje hemijskih, mehaničkih i instrumentalnih analitičkih metoda
  • Unaprjeđenje u radu pogona za pripremu sirovine i energenata, proizvodnju klinkera i cementa
  • Praćenje parametara emisija u zrak, vodu i tlo, te osiguranje rada pogona u skladu sa zakonski propisanim ekološkim obavezama
  • Priprema podataka i izrada izvještaja o proizvodnji na dnevnom i mjesečnom nivou
  • Aktivno učešće u realizaciji sistema ISO, kao i sistema Zaštite na radu i protivpožarne zaštite

Uslovi:

  • VSS – dipl.ing.tehnologije (usmjerenje hemijsko inženjerstvo i tehnologija)
  • Dobro razumijevanje hemijskih procesa, procesa proizvodnje, procesa sagorijevanja, izračuna materijalnog i energetskog bilansa
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izvrsne organizacione sposobnosti
  • Sposobnost rješavanja kompleksnih problema pod stresnim okolnostima
  • Odgovornost i samostalnost na visokom nivou
  • Iskustvo od min. 2 godine u proizvodnim procesima

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu Vaš CV možete poslati na e-mail adresu: posao@fclukavac.ba do 1.2.2021.

Radujemo se Vašoj prijavi!

Slanjem prijave dajete saglasnost da se dostavljeni podaci koriste u svrhu provođenja procesa selekcije kandidata za navedenu poziciju u kompaniji. Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani u dalji proces selekcije.

www.lukavaccement.ba

Izvor: MojPosao.ba

19.01.2021