Poslovi - Oglas za posao

Elektroinstalater (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektroinstaler
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Usora
Broj pozicija 10

GMC  d.o.o. Usora je firma koja je dugi niz godina uspješno zastupljena na projektima u Evropskoj Uniji, kao i širom svijeta (www.gmcdoo.ba), raspisuje oglas za radnu poziciju:

ELEKTROINSTALATER (m/ž) – 10 izvršilaca

(rad na projektima u EU)

OPIS POSLOVA:

  • Trasiranje i polaganje kablovskih regala
  • Trasiranje i polaganje električnih instalacija
  • Spajanje na visoki napon
  • Ožičavanje elektro ormara i instalcija elektro opreme
  • Dijagnostika kvarova i verifikacija ispravnosti instaliacija
  • Praćenje i izgradnja električnih instalacija u automatiziranim postrojenjima
  • Puštanje automatiziranih mašina u pogon
  • Čitanje elektro šema i nacrta (šema vezivanja i djelovanja)
  • Rad na automatskim - visokoregalnim skladištima
  • Rad na visini
  • Spremnost na stalno putovanje
  • Rad na zadacima poslova električara
  • Nadzor nad radom elektroinstalatera

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • Srednja elektrotehnička škola ili SSS – električar ili elektromehaničar
  • Iskustvo rada u struci (najmanje tri godine)
  • Poželjna preporuka od prethodnog poslodavca
  • Poznavanje instalacionih uređaja i električne opreme
  • Korištenje ručnog i električnog alata
  • Poznavanje propisa u izvođenju električnih instalacija
  • Kandidati koji znaju njemački jezik će imati prednost
  • Sposobnost kako za individualni tako i za timski rad

Prijava treba sadržavati:

  • Biografija (CV) sa fotografijom
  • Prijavu (CV) na adresu (lično ili putem pošte): GMC d.o.o.; Žabljak bb; 74230 Usora

Nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Rad na projektima u EU

Nepotpune prijave neće biti razmatrane. Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja

Izvor: MojPosao.ba

19.01.2021