Poslovi - Oglas za posao

Saradnika na projektima – 3D vizualizacija (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

Bis Tip Media d.o.o

KONKURS

za prijem

Saradnika na projektima – 3D vizualizacija

VSS ili SSS

Broj izvršitelja: 2

Mjesto rada: Sarajevo

Opis radnog mjesta:

  • 3D modeling, rendering, postprodukcija

Uslovi:

  • Poznavanje Adobe Photoshop-a
  • Poznavanje rada u 3d Studio Max-u,Vray-u ili sličnom rendering softveru
  • Poznavanje engleskog jezika

Potrebno je poslati CV i portfolio dosadašnjih radova isključivo na e-mail adresu: info@bistip.ba.

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 033 216 792, kontakt osobe Kada Šahman/ Neira Sisic ili na E-mail info@bistip.ba

Web stranica: www.bistip.ba

Sa odabranim kandidatom/ kandidatkinjom zaključuje se Ugovor o radu, na puno radno vrijeme.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Intervju će se obaviti samo sa kandidatima koji uđu u uži izbor, te će isti biti testirani na prve dvije stavke uslova.

Izvor: MojPosao.ba

19.01.2021