Radnica za usluživanje u loby-ju i obavljanje recepcionerskih poslova (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

Radnica za usluživanje u loby-ju  i obavljanje  recepcionerskih poslova

STEP BY STEP COMPANY d.o.o. – Hotel Elegance Ilidža objavljuje oglas za otvoreno radno mjesto:

Radnica za usluživanje u loby-ju i obavljanje recepcionerskih poslova

 2 izvršioca

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Osoba ženskog spola-starosna dob od 23 -30 godina
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računaru
  • komunikativnost i ljubaznost prema gostima
  • prednost imaju osobe sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • administrativni poslovi prilikom prijave/odjave gostiju hotela
  • unošenje podataka u hotelski program
  • izdavanje faktura
  • primanje i spajanje telefonskih poziva po potrebi (interni i vanjski pozivi)
  • koordinacija i aktivna saradnja sa ostalim osobljem hotela
  • obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređenih

(obuka za recepcionerske poslove i rad u hotelskom programu izvršit će se od strane administratora hotela)

Zaintesovani kandidati prijavu sa biografijom mogu izvršiti putem telefona na broj: 033 762 975.

Izvor: MojPosao.ba

12.01.2021