Poslovi - Oglas za posao

Automehaničar/Autoelektričar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Tuzla

Auto centar Ganjgo, poslovnica Lukavac, Magistralni put Lukavac-Tuzla

Ovlašteni Hyundai servis vozila, i servis za ostala putnička vozila.

Opis posla

U skladu s ostvarenim i planiranim razvojem poslova tražimo stručnu, odgovornu i savjesnu osobu (m/ž) za sljedeće radno mjesto:

Automehaničar/autoelektričar (m/ž)

Poslovi:

  • dijagnostika kvara i defektaža vozila
  • popravak vozila i održavanje mehanike putničkih vozila do 3,5t

Uvjeti:

  • SSS ili KV - automehaničar ili autoelektričar ili mehatroničar
  • prednost: iskustvo u radu s putničkim vozilima
  • vozačka dozvola B kategorije

Izabranim osobama nudimo rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost stalnog osobnog usavršavanja i primjerne uvjete.

Vašu prijavu možete poslati putem emaila: salon@acganjgo.baermin@acganjgo.ba

Izvor: MojPosao.ba

01.12.2020