Poslovi - Oglas za posao

Servisni savjetnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Auto centar Ganjgo, poslovnica Lukavac, Magistralni put Lukavac-Tuzla

Ovlašteni Hyundai servis vozila, i servis za ostala putnička vozila.

Opis posla

U skladu s ostvarenim i planiranim razvojem poslova tražimo stručnu, odgovornu i savjesnu osobu (m/ž) za sljedeće radno mjesto:

Opis posla:

  • prijem vozila u servis
  • komunikacija sa strankama od prijema do isporuke vozila stranci
  • ponuda i prezentacija akcijskih ponuda
  • kontrola kvalitete izvršenih radova na vozilu
  • isporuka vozila stranci
  • nabavka robe za servis, praćenje lagera i evidencija lagera robe
  • praćenje tržišta

Uvjeti

  • SSS/VŠŠ/VSS tehničkog smjera
  • sa radnom iskustvom
  • poznavanje tehničkih karakteristika automobila
  • poznavanje minimalno jednog stranog jezika (engleski ili njemački)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • želja za radom sa strankama
  • samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • fleksibilna i vedra osoba
  • poznavanje MS Office paketa

Stručna sprema:

  • Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

  • Engleski (osnovno),

Vozačka dozvola:

  • B

Vještine:

  • Word, Excel, Outlook

Što nudimo

Izabranim osobama u mogućnosti smo ponuditi:

  • rad u vodećoj kompaniji iz područja autoindustrije
  • raznovrstan posao u dinamičnom okruženju, kontinuirano stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • mogućnost osobnog napredovanja

Vrsta zaposlenja:

  • Stalni radni odnos

Vašu prijavu možete poslati putem emaila: salon@acganjgo.baermin@acganjgo.ba

Izvor: MojPosao.ba

01.12.2020