Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani inženjer arhitekture (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Arhitektura
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Lukavac
Jezici:

Konkurs

JUNUZOVIĆ Kopex d.o.o. Lukavac na osnovu ukazane potrebe raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Diplomirani inženjer arhitekture M/Ž

Opis posla:

  • Arhitektonsko projektovanje,
  • Izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata,
  • Izrada troškovnika,
  • Aktivna komunikacija sa javnim ustanovama i drugim institucijama,-
  • Obavljanje i drugih sličnih poslova po nalogu Uprave društva.

Uslovi:

  • VSS diplomirani arhitekta
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office, AutoCad, 3D Max… i sl.)
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Kreativnost, samostalnost i predanost poslu
  • Timski rad
  • Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Odgovornost, savjesnost i pouzdanost,
  • Vozačka dozvola.

Nudimo:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini,
  • Stimulativna primanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu Vaš CV možete poslati na adresu:

"JUNUZOVIĆ – Kopex" d.o.o. Lukavac

Modrac – Studenac bb,

75 300 Lukavac

Samo kandidati koju ispunjavaju uslove i uđu u uži krug biće pozvani na razgovor.

Konkurs ostaje otvoren 10 dana.

Za sve dodatne informacije kontakt telefon je 035/551-250.

Izvor: MojPosao.ba

18.11.2020