Poslovi - Oglas za posao

Menadžer nabave za inostranstvo (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Usora
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Na osnovu ukazane potrebe  Firma GMC d.o.o. Usora sa sjedištem u Žabljaku bb, raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos  na sljedećoj poziciji:

Menadžer nabave za inostranstvo - m/ž – 1 izvršilac

ELIMINATORNO POZNAVANJE ENGLESKOG JEZIKA

Opis poslova:

  • Upravljanje procesima nabave: postupci planiranja i razvoja, upravljanje kvalitetom i promjenama
  • Analiza i briga o optimizaciji troškova nabave robe i troškova samog odjela
  • Organizacija odjela nabave u vezi nabave
  • Pregovaranje o uvjetima nabave
  • Koordinacija i unapređenje svih aktivnosti vezano za nabavku
  • Proaktivno analiziranje tržišta
  • Osiguravanje stalnog praćenja i cijena i kretanja ukupne ponude robe i usluga na tržištu
  • Poslovna komunikacija i održavanje kontakata s postojećim i aktivno traženje novih dobavljača
  • Praćenje stanja zaliha robe i osiguravanje pravovremenog naručivanja i isporuke robe
  • Redovito izvještavanje nadređenog
  • Obavljanje ostalih poslova prema nalogu neposredno nadređene osobe

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS ekonomskog ili društvenog smjera
  • Minimalno iskustvo 5 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola B kategorija

Nudimo:

  • Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zaključenja Ugovora o radu na neodređeno vrijeme
  • Stimulativna zarada, redovna plata i topli obrok
  • Mogućnost napretka i usavršavanja
  • Nudimo izazovnu poziciju u uspješnom timu, sa angažovanim i kolegijalnim saradnicima, u stabilnom i dinamičnom okruženju

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem CV-a/ kratke biografije lično u sjedištu firme na adresi:  Global Metal Construction,  Žabljak bb, 74230 Usora.

Sve informacije putem  telefona : +387 63 802 646

Oglas ostaje otvoren do 26.11.2020 godine.

Izvor: MojPosao.ba

18.11.2020