Poslovi - Oglas za posao

Projekt menadžer u odjelu energije (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

OGLAS ZA PRIJEM UPOSLENIKA U RADNI ODNOS

PROJEKT MENADŽER U ODJELU ENERGIJE

Opis posla:

  • Konsultantske usluge u oblasti energije (energijske efikasnosti (EE) i/ili obnovljivih izvora energije (OIE))
  • Poslovi vođenja i realizacije domaćih i međunarodnih projekata u oblasti EE i/ili OIE
  • Provođenje energijskih audita u zgradarstvu i industriji, uključujući energijsko certificiranje
  • Iniciranje i razvijanje novih projektnih ideja
  • Koordinacija tehničkog dijela ponuda prilikom pripreme istih
  • Istraživanje tržišta konsalting usluga u oblasti EE i OIE (trendovi i potrebe)

Potrebni uvjeti:

  • Završen građevinski/arhitektonski fakultet (VII stepen stručne spreme ili ekvivalentno zvanje)
  • Najmanje 7 godine radnog iskustva u struci
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlična pismenost i elokventnost (poznavanje gramatike BHS jezika neophodno za pripremu studija, elaborata, izvještaja, te prezentiranje projekata)
  • Odlično poznavanje IT tehnologija, MS Office paketa, softvera za projektiranje i sl.
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač)
  • Spremnost na putovanja i rad na domaćem i inozemnom tržištu

Poželjni uvjeti i osobine koje daju određenu prednost kandidatima:

  • Certificirani energijski auditor (položen Modul 1/Modul 2 ili ekvivalentno uvjerenje)
  • Položen stručni ispit
  • Pet ili više godina radnog iskustva na poslovima projektiranja, nadzora nad izvođenjem objekata/infrastrukturnih projekata, te konsaltinga u oblasti građevinarstva, EE i OIE
  • Poznavanje rada u Auto CAD-u ili drugim softverima za projektiranje
  • Sposobnost  istovremenog rada na više projekata
  • Multidisciplinarnost
  • Dokazane organizacione sposobnosti
  • Iskustvo timskog rada i vođenja projektnih  timova
  • Dokazane prezentacijske vještine kao  i vještine komuniciranja sa klijentima
  • Mogućnost korištenja vlastitog automobila
  • Dobro poznavanje još jednog svjetskog jezika (izuzev Engleskog)

Od kandidata se očekuje:

  • Motiviranost, profesionalnost i tehnička znanja, proaktivnost, izražene komunikacijske vještine, kreativnost i inovativnost, sklonost ka timskom radu u dinamičnom okruženju, spremnost na prekovremeni rad i kratke projektne rokove (ukoliko to trenutna situacija zahtjeva).

Nudimo Vam:

  • Otvorenu i ugodnu radnu atmosferu uz uvažavanje i vrednovanje svakog pojedinca, mogućnost stalnog usavršavanja i edukacije, kontakte sa domaćim i međunarodnim institucijama, otvorenost za inovativnost, stimulirajući sistem nagrađivanja uz mogućnost napredovanja, izuzetno dobre uvjete za rad uz korištenje  savremene opreme (prenosni računar, prilagođen za rad u kancelariji i na terenu).

Svi zainteresirani kandidati mogu poslati svoj CV sa motivacijskim pismom na adresu CETEOR doo, ul. Topal Osman Paše 32B, Sarajevo ili putem emaila na info@ceteor.ba do 11.11.2020. godine.

CETEOR doo Sarajevo se zahvaljujući kvaliteti usluga i zadovoljstvu naših klijenata, u proteklih 28 godina poslovanja pozicionirao kao jedna od vodećih BiH kompanija u oblasti okolišnog inženjeringa i energijske efikasnosti. Više informacija na http://www.ceteor.ba/

Izvor: MojPosao.ba

28.10.2020