Poslovi - Oglas za posao

Admistrativni radnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Busovača
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Francuski

RZG Bosna Metal d.o.o  Busovača raspisuje dana 01.10.2020.godine konkurs za posao za radno mjesto:

Admistrativni radnik sa odličnim poznavanjem francuskog i engleskog jezika

1 pozicija (M/Ž)

Uslovi:

  • SSS ,
  • poželjno radno iskustvo na poslovima komercijale, prodaje i pregovaranja,
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • odlično poznavanje francuskog i engleskog jezika u govoru i pismu eliminatoran uslov,
  • poželjno poznavanje poslovne terminologije na francuskom i engleskom jeziku,
  • visok nivo profesionalnosti,
  • sposobnost za timski rad,
  • profesionalan odnos sa poslovnim partnerima.

Opis posla:

  • prevođenje sa francuskog i engleskog jezika na bosanski i sa bosanskog na francuski i engleski,
  • pisanje e-mail-ova na francuskom i engleskom jeziku,
  • komunikacija i korespondencija na francuskom i engleskom jeziku,
  • obilazak inostranih poslovnih partnera,
  • obavljanje administrativnih poslova,
  • razvijanje kontakata sa postojećim i potencijalnim  kupacima u inostranstvu.

Prijave slati putem maila: info@panelplus.ba.

Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor.

Oglas ostaje otvoren 30  dana od dana objavljivanja.

Izvor: MojPosao.ba

02.10.2020