Poslovi - Oglas za posao

Kreditni službenik – KS (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Kakanj , Ključ, Visoko, Bugojno, Kiseljak, Cazin, Jajce, Velika Kladuša, Orašje
Jezici:

OGLAS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Radno mjesto: Kreditni službenik – KS (m/ž)

Mjesto rada : Olovo, Kiseljak, Visoko, Ilijaš, Kakanj, Ključ, Cazin, Velika Kladuša, Orašje, Bugojno, Jajce.

Područja rada: Olovo, Kiseljak, Kreševo, Fojnica, Busovača, Visoko, Ilijaš, Breza, Vareš, Vogošća, Kakanj, Ključ, Sanski Most, Bosanski Petrovac, Cazin, Bosanska Krupa, Bužim, Velika Kladuša, Orašje, Šamac, Domaljevac, Odžak, Brčko, Bugojno, Donji Vakuf, Gornji Vakuf, Jajce, Mrkonjić Grad.

Želite li biti dio uspješnog tima u kojem ćete postati profesionalac kojeg motiviše prilika za napredovanje?

Imamo posao za Vas!

MFK Sunrise stvara prilike već 24 godine, te uspješno posluje u 45 predstavništava širom BiH.

Naš kvalitet rada se zasniva na jednakim mogućnostima, profesionalnosti i odgovornosti prema društvenoj zajednici.

Opis posla kreditnog službenika:

  • Promocija kreditnih proizvoda i MKF Sunrise u sredini u kojoj djeluje;
  • Ostvarivanje kontakta sa potencijalnim klijentima radi odobravanja, isplate, kontrole namjenskog korištenja sredstava kredita i praćenja uredne otplate kredita;
  • Vršenje procjene kreditne sposobnosti i podobnosti podnosioca zahtjeva za kredit radi mogućnosti odobravanja kredita;
  • Ažuriranje podataka o klijentima i arhiviranje kreditne dokumentacije u skladu sa internim pravilima MKF Sunrise;
  • Odgovornost za ispunjenje mjesečnih/kvartalnih/godišnjih operativnih planova i propisanih standarda koji se odnose na aktivnost i kvalitet portfolia za koji je odgovoran;

Kreditnom službeniku u MFK Sunrise je obezbjeđeno:

  • Samostalna organizacija radnog dana uz aktivan rad na terenu
  • Kontinuirani treninzi i edukacija
  • Redovna primanja i stimulacija na fiksnu platu
  • Mogućnost poslovnog napredovanja
  • Korištenje službenog vozila i sredstava komunikacije

Uslovi za prijavu :

  • Najmanje srednji stepen stručne spreme (SSS)
  • Radno iskustvo poželjno ali nije eliminatorno
  • Mjesto prebivališta na području ili u okolini područja rada
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Komunikacijske sposobnosti
  • Pregovaračke sposobnosti
  • Sposobnosti prezentovanja: prilagođavanje klijentu i njegovim potrebama

Ovo je prilka za Vas!

MKF Sunrise zadržava pravo obavljanja razgovora samo sa kandidatima koji su ušli u uži izbor. Prijavu sa biografijom možete dostaviti na adresu Zagrebačka 50, Sarajevo.

Za više informacija kontaktirajte nas putem besplatne infolinije 0800-30-565

Više o nama možete pronaći na web stranici: https://microsunrise.ba/

Izvor: MojPosao.ba

29.09.2020