Poslovi - Oglas za posao

Zaštitar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Hadžići
Broj pozicija 6

Tehnički remontni zavod d.d. Hadžići raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na otvoreno radno mjesto:

ZAŠTITAR - 6 izvršilaca  m/ž

Posebni uslovi:

  • da ima SSS stručnu spremu,
  • da ima certifikat za poslove fizičke zaštite ( ili kandidati koji su u postupku certifikacije).

Opći uslovi:

  • da je državljanin BIH,
  • da su stariji od 18 godina,
  • da ima opštu i zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta.

Kratak opis poslova za poziciju zaštitara:

  • Vrši kontrolu ulaz – izlaz ljudi, vozila i robe, vodeći urednu evidenciju o ulascima i izlazcima radnika i gostiju, i druge zadatke u skladu sa pravno važećim propisima.
  • Vrši vizuelnu kontrolu ulaza - izlaza ljudi evidentirajući potrebne događaje i druge zadatke u skladu sa pravno važećim propisima. Obavljaju i sve druge predviđene poslove fizičke zaštite u krugu i objektima Društva.

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme uz obavezan probni rad od 1 mjesec.

Potrebna dokumentacija

  • prijava za oglas sa kraćom biografijom, adresom i kontakt telefonom

Adresa na koju se dostavlja prijava:

TEHNIČKI REMONTNI ZAVOD HADŽIĆI D.D.

6 MARTA BR.82

71000 HADŽIĆI

sa naznakom prijava na Javni konkurs za popunu radnog mjesta zaštitara, putem e-mail adrese: info@trz.ba

Informacije na telefon: 061 798 291

Oglas je otvoren do popune radnih mjesta.

Svi kandidati koji budu stavljeni na listu sa užim izborom biće pozvani na intervju.

Izvor: MojPosao.ba

24.09.2020