Poslovi - Oglas za posao

CNC Operater (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Čapljina
Broj pozicija 3

Energovalves d.o.o.  renomirani  proizvođač u oblasti strojarskih armatura, kao i u strojnoj obradi. Zbog proširenja svojih aktivnosti u Bosni i Hercegovini  raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

CNC operater  (3 izvršitelja)

Opis posla:

• Priprema i upravljanje CNC strojevima za obavljanje poslova kao što su: glodanje, tokarenje, bušenje, itd.

• Čitanje tehničkih crteža (dokumentacije)

• Pisanje/modifikacija upravljačkih CNC programa (G code)

• Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj

• Nadgledanje stroja tijekom obrade i podešavanje kako bi se dobili što kvalitetniji proizvodi

• Inspekcija i mjerenje gotovih proizvoda te usporedba sa zahtjevima prema dokumentaciji

• Provjera i održavanje stroja na dnevnom nivou

• Pakiranje gotovih proizvoda

Uvjeti:

• Poželjno radno iskustvo kao operater na CNC strojevima (4-osni i 5-osni CNC obradni centri; CNC tokarilica)

• Poznavanje rada sa alatima i mjernim instrumentima

• Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije

• Dobro tehničko razumjevanje i matematičke vještine

• Dobre komumikacijske vještine

• Rad u tri smjene

Nudimo:

• Atraktivnu i sigurnu plaću

• Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji sa dugom tradicijom

• Mogućnost za individualni i stručni napredak

• Prijavu na mirovinsko i zdravstveno osiguranje

• Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci

• Dinamičan posao

• Opuštenu radnu sredinu

• Stalni radni odnos

• Stručne edukacije

• Mogućnost napredovanja

Prijave sa životopisom poslati na energovalves@energovalves.ba ili poštom na adresu:

Energovalves d.o.o.

Augusta Šenoe bb.

88300 Čapljina

Na razgovor će bit pozvani najbolji kandidati.

Izvor: MojPosao.ba

15.09.2020