Poslovi - Oglas za posao

Inžinjer mašinstva (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

O G L A S

Za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

Na osnovu odluke direktora društva GRANULO-RE d.o.o Sarajevo  dana 2.9.2020. god. raspisujemo oglas za prijem radnika na neodređeno radno vrijeme, uz obavezan probni rad od 3 (tri) mjeseca za sljedeće radno mjesto:

1. Inžinjer mašinstva ( VII stepen ili 240 ECTS bodova ) - 1 izvršilac

Opis poslova:

•pregled projektne dokumentacije i izdavanje stručnih ocjena sa aspekta zaštite od požara i zaštite na radu

•izrada elaborata, planova, pravilnika iz zaštite od požara i zaštite na radu

•pregled oruđa i  sredstava rada uz izdavanje upotrebnih dozvola

•edukacija iz zaštite od požara i zaštite na radu

•izrada periodičnih izvještaja

Opći i posebni uslovi  za prijem u radni odnos:

•VSS – Mašinski fakultet

•Radno iskustvo najmanje 3 godine u struci

•Položen stručni ispit

•Poznavanje rada na računaru ( MS Office, Auto Cad )

•Poznavanje engleskog jezika

•Posjedovanje vozačke dozvole – aktivan vozač

Od Vas očekujemo:

•Samoinicijativu

•Sklonost ka timskom radu

•Kreativnost i ljubaznost

•Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju

•Povjerljivost

•Fleksibilnost

Nudimo vam:

•Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi

•Rad u mladom timu uz mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

•Redovna primanja

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na intervju.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zanteresovani ste za neku od pozicija, molimo da nam Vašu biografiju – CV, zajedno sa traženom dokumentacijom pošaljete putem pošte na adresu Granulo-RE d.o.o. Sarajevo, ul. Bojnička 47, 71210 Ilidža.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na kontakt telefon 061/135-769

Izvor: MojPosao.ba

03.09.2020