Poslovi - Oglas za posao

Trgovac - skladištar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka

Firma Radis d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za zapošljavanje radnika na radnom mjestu TRGOVAC – SKLADIŠTAR, 1 izvršilac.

OPIS POSLOVA:

  • Direktna komunikacija sa kupcima u maloprodaji
  • Aktivnosti vezane za prodaju putem maloprodajne fiskalne kase
  • Prijem i otprema robe
  • Praćenje zaliha
  • Druge prodajne i skladišne aktivnosti

USLOVI:

  • Najmanje SSS ekonomskog, trgovačkog ili prehrambenog smjera
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije obavezno)

OD RADNIKA OČEKUJEMO:

  • Spremnost za rad u timu
  • Motivisanost za rad
  • Odgovornost
  • Izraženu komunikativnost i preduzimljivost

NUDIMO:

  • Rad u ugodnom i dinamičnom poslovnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Mogućnost ličnog usavršavanja

Zainteresovani kandidati mogu dostaviti biografije lično u prostorije firme, Jovana Bijelića 240, najkasnije do 30.09.2020. godine.

Izvor: MojPosao.ba

01.09.2020