Poslovi - Oglas za posao

Fakturist / kalkulant (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla

Firma "Bibtex Co" doo Tuzla koja se bavi prodajom mebl štofa i pratećeg repro materijala za proizvodnju namještaja raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Fakturist/kalkulant  (m/ž)

1 izvršilac

Uslovi:

  • VSS - ekonomskog smjera
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
  • Komunikativnost, odgovornost, samostalnost, preciznost;
  • Spremnost na timski rad i učenje
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili isličnim poslovima;
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema;
  • Izrada i analiziranje poslovnih rezultata.

Opis posla:

  • Izrada kalkulacija i faktura;
  • Sravnjenje i unos KO
  • Praćenje zaliha robe;
  • Administrativni poslovi
  • Poslovi vezani za robno materijalno knjigovodstvo
  • Saradnja sa računovodstvom i ostalim sektorima;
  • Ostali srodni poslovi.

Prijavu na konkurs, CV zajedno sa biografijom, slati putem pošte na adresu Bosanska poljana bb 75216 Husino, Tuzla. Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: MojPosao.ba

01.09.2020