Poslovi - Oglas za posao

Marketing menadžer (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici:

Želite zaposlenje? Pridružite nam se!

Društvo „ R Time „ d.o.o. Sarajevo u skladu sa ukazanom potrebom kao i povećanjem kapaciteta posla, raspisuje konkurs za sljedeća radna mjesta:

Sva radna mjesta se  odnose  na grad Sarajevo.

MARKETING MENADŽER

 2 IZVRŠIOCA

Potrebni uslovi:

  • VSS – ekonomski fakultet  (marketing / menadžment)
  • radno iskustvo na poslovima marketinga
  • poznavanje min 1 stranog jezika

Opis posla:

  • organizacija marketing službe i organizacija poslova
  • planiranje marketinških aktivnosti na nivou preduzeća, kreiranje marketing strategije i kampanja
  • iznalaženje mogućnosti za bolji plasman usluga i unapređenje prodaje istih
  • analiza tržišnih uslova poslovanja i identifikacija novih poslovnih mogućnosti

Nudimo Vam:

  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Naši uposlenici su naša pokretačka snaga, budite i Vi dio uspješnog tima!

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja!

MOLIMO VAS DA PRIJAVU NA KONKURS IZVRŠITE:

  1. Putem online aplikacije putem linka http://www.robot.ba/o-nama/karijera
  2. Tražiti aplikaciju putem e-maila posao.robot@gmail.com ili
  3. Mogu preuzeti aplikaciju u prostorijama Preduzeća /Poslovna zgrada „ R TIME „ d.o.o. Rajlovac, ul. Rajlovačka cesta 41 Sarajevo

Izvor: MojPosao.ba

25.08.2020