Referent za prodaju prehrambenih /neprehrambenih proizvoda (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 8
Jezici:

Želite zaposlenje? Pridružite nam se!

Društvo „ R Time „ d.o.o. Sarajevo u skladu sa ukazanom potrebom kao i povećanjem kapaciteta posla, raspisuje konkurs za sljedeća radna mjesta:

Sva radna mjesta se  odnose  na grad Sarajevo.

REFERENT ZA PRODAJU PREHRAMBENIH /NEPREHRAMBENIH PROIZVODA

8 IZVRŠILACA

Potrebni uslovi:

  • SSS / VS / VSS – ekonomski smjer
  • poželjno je da kandidat ima prethodno radno iskustvo minimalno 1. godinu na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • poznavanje asortimana i karakteristika proizvoda
  • iznalaženje mogućnosti za bolji plasman proizvoda i unapređenje prodaje
  • pozicioniranje proizvoda
  • planiranje promotivnih aktivnosti i praćenje zaliha
  • analiza tržišnih uslova poslovanja i identifikacija novih poslovnih mogućnosti
  • terenski obilazak maloprodajnih objekata
  • praćenje i izvještavanje o svim relevantnim podacima sa terena

Nudimo Vam:

  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Naši uposlenici su naša pokretačka snaga, budite i Vi dio uspješnog tima!

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja!

MOLIMO VAS DA PRIJAVU NA KONKURS IZVRŠITE:

  1. Putem online aplikacije putem linka http://www.robot.ba/o-nama/karijera
  2. Tražiti aplikaciju putem e-maila posao.robot@gmail.com ili
  3. Mogu preuzeti aplikaciju u prostorijama Preduzeća /Poslovna zgrada „ R TIME „ d.o.o. Rajlovac, ul. Rajlovačka cesta 41 Sarajevo

Izvor: MojPosao.ba

25.08.2020