Poslovi - Oglas za posao

Menadžer prodaje/Komercijalista (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Kanton Sarajevo i Srednjobosanski kanton

Dukat d.o.o. mlin i pekara Jelah, Tešanj objavljuje oglas za prijem u radni odnos na sljedeću poziciju:

Menadžer prodaje/komercijalista - 1 izvršilac

Opis posla: terenski rad, posjeta potencijalnih klijenata, prezentacija i prodaja proizvoda i usluga kompanije, ugovaranje poslova i praćenje realizacije, održavanje i razvoj kontakata sa postojećim i novim klijentima, praćenje stanja na tržištu i identifikacija potreba.

Potrebno je poznavanje rada na racunaru i radno iskustvo najmanje 2 godine.

Prednost imaju prijave kandidata sa iskustvom iz oblasti prehrambene industrije.

Oblast: Prehrambena industrija.

Terenski rad i rad u uredu.

Uslovi:

  • Vozačka B kategorije;
  • Spremnost na putovanja u zemlji;
  • Spremnost na stručnom usavršavanju.

Ukoliko ispunjavate potrebne kvalifikacije prijavite se na adresu Dukat d.o.o. mlin i pekara Jelah, Titova bb, 74264 Jelah

Izvor: MojPosao.ba

06.08.2020