Poslovi - Oglas za posao

Pomoćni radnik u skladištu / skladištar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla

Firma "Bibtex Co" doo Tuzla koja se bavi prodajom mebl štofa i pratećeg repro materijala za proizvodnju namještaja raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Pomoćni radnik u skladištu / skladištar  (m/ž) 1 izvršilac.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (SSS)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad i učenje;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili isličnim poslovima;
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema;

Opis posla:

  • Izdavanje i zaprimanje robe u skladištu
  • Slaganje i pakiranje narudžbi
  • Utovar, istovar, slaganje robe
  • Održavanje skladišnog prostora
  • Ostali srodni poslovi

Prijavu na konkurs, CV zajedno sa biografijom, slati putem pošte na adresu Bosanska poljana bb 75216 Husino, Tuzla. Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: MojPosao.ba

05.08.2020