Poslovi - Oglas za posao

Terenski komercijalista (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo

MB FRIGO d.o.o., u cilju jačanja aktivnosti na tržištu opreme za klimatizaciju te poboljšanja tehničke i komercijalne podrške partnerima raspisuje natječaj za radno mjesto:

TERENSKI KOMERCIJALISTA

Opis poslova:

  • otvaranje novih kupaca/obilazak terena
  • održavanje odnosa sa postojećim kupcima/ obilazak terena
  • planiranje i provedba prodajnih planova te aktivno sudjelovanje u izvršavanju prodajnih ciljeva
  • izvještavanje nadređenih o ostvarenim prodajnim aktivnostima
  • uredno i ažurno obavljanje svih zadataka u cilju razvoja kvalitete usluge
  • poštivanje uputa nadređenih, kao i pravila tvrtke te uredno izvještavanje i vođenje dokumentacije

Uslovi

  • VŠS/VSS elektrotehnike, mašinstva ili ekonomista sa tehničkim predznanjem
  • min. 3 godine iskustva u prodaji / iskustvo u terenskoj prodaji
  • poželjno poznavanje opreme za klimatizaciju i hlađenje

Što nudimo

  • radni odnos u uspješnoj firmi
  • rad na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • stimulativna primanja
  • kompletna podrška
  • mjesto rada: Sarajevo

Ukoliko se prepoznajete u gore navedenom ili želite da se Vaša karijera razvija u ovome pravcu, javite se životopisom i molbom na mail: info@mbfrigo.ba i  ivica.stankovic@mbfrigo.hr

Natječaj ostaje otvoren 21 dan od dana objave.

MB FRIGO GRUPA d.o.o. je profesionalna tvrtka za klimatizaciju i rashladnu tehniku sa 100-njak zaposlenih. Sjedište tvrtke je u Zagrebu, poslovnice u Splitu, Zadru i Rijeci te tvrtke kćeri u Sloveniji, Bosni i Hercegovini i Srbiji.

Poslovne aktivnosti  uključuju uvoz i distribuciju, proizvodnju i servis te inženjering poslove. S više od 7.000 m2 prodajno skladišnih kapaciteta i asortimanom od 15.000 artikala na skladištu osiguravamo promptnu isporuku cijelog spektra proizvoda za klimatizaciju i hlađenje: uređaji, oprema i komponente rashladnih sustava, rezervni dijelovi, materijal za montažu, alat i sredstva za održavanje i čišćenje.

Izvor: MojPosao.ba

18.06.2020