Poslovi - Oglas za posao

Komercijalista (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo i okolica
Jezici:

TOMO ŠPED d.o.o.

Raspisuje natječaj za slijedeće slobodno radno mjesto;

  1. Komercijalista  (za Sarajevo i okolicu – Visoko,Ilijaš,Kiseljak,Sokolac, Višegrad,Goražde,Foča,Olovo,) m/ž-1 izvršitelj.

Opis poslova i odgovornosti:

  • redoviti obilasci terena, otvaranje novih kupaca i njihov redovit obilazak, pravljenje svakodnevnih narudžbi
  • izvještavanje pretpostavljenih o problemima na terenu, prijedlozima i postignutim rješenjima, radu konkurencije, trendovima i prostoru za unapređenje prodaje
  • realizacija tjednih i mjesečnih planova prodaje na terenu koji komercijalno pokriva
  • analiza prodajnih rezultata
  • predlaganje marketing aktivnosti i drugih aktivacija
  • kontakt s postojećim ključnim kupcima i održavanje dobrih poslovnih veza, te uspostavljanje novih poslovnih kontakata
  • briga o naplati i potraživanjima

Očekujemo:

  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje tržišta i trenutnog stanja na traženoj regiji
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada na računalu (MS Office paket - prvenstveno Word, Excel i PP)
  • minimalno SSS-IV stupanj
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • analitičke i pregovaračke sposobnosti
  • predanost i samoinicijativnost, profesionalni pristup rješavanju izazova
  • sposobnost kreativnog rješavanja problematike i sklonost timskom radu

Za prijavu potrebno dostaviti:

  • Vaš životopis  (obavezno priložiti: diplomu o završenoj školskoj spremi, mišljenje prethodnog poslodavca,potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 1 mjesec - dostavlja se po zasnivanju radnog odnosa)  koje nam možete poslati na slijedeću adresu;

Knešpolje 174

88220 Široki Brijeg

Izvor: MojPosao.ba

16.06.2020