Poslovi - Oglas za posao

Građevinski inženjer / Konstrukter (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Odžak

Stanogradnja d.o.o. Odžak, tvrtka s preko 20 godina iskustva u izvođenju građevinskih objekata, zbog proširenja djelatnosti traži odgovornu i ambicioznu osobu za poziciju:

Građevinski inženjer / Konstrukter (m/ž) (Dipl., Bachelor, Master)

 Opis posla:

  • Izrada nacrta armature i oplate za njemačko tržište
  • Povremeno modeliranje i proračun konstrukcije objekata visokogradnje
  • Povremeno 3D moeliranje

 Uvjeti:

  •  Završen građevinski fakultet (Dipl., Bachelor, Master), poželjno konstruktivni smjer
  •  Iskustvo u navedenim poslovima poželjno
  •  Poznavanje programa za izradu nacrta i modeliranje (AutoCAD,
  •  ArmCAD, Allplan...)
  • Poželjno znanje njemačkog jezika, nije uvjet

Nudimo atraktivno radno mjesto u novom odjelu tvrtke, rad na interesantnim projektima i stalno stručno usavršavanje.

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju, molimo Vas da Vašu prijavu pošaljete putem e-maila na adresu i.jurisic@stanogradnja.eu.

Stanogradnja d.o.o.

Titova bb, 76290 Odžak

Bosna i Hercegovina

Izvor: MojPosao.ba

15.06.2020