Poslovi - Oglas za posao

Zavarivač (m/ž) (MAG - 135)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Velika Kladuša
Broj pozicija 2

TECHPERFORM d.o.o.  Velika Kladuša je firma koja dugi niz godina uspješno realizuje projekte na evropskom tržištu (https://www.techperform.eu), te ovim putem raspisuje se konkurs za poziciju:

Zavarivač (MAG - 135)

(rad na projektima u Bosni i Hercegovini)

OPIS POSLOVA:

  • Obavljanje pripremnih radova za obavljanje zavarivanja
  • Zavarivanje od ugljeničnih i inox čelika

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • VKV, KV, SSS
  • Minimalno tri godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Iskustvo na poslovima na gradilištu, realizacija projektnih zadataka
  • Zdravstvena sposobnost za rad na visini
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju njemački jezik

Prijava treba sadržavati:

  • Biografiju (CV)
  • Certifikat za zavarivače (ako posjedujete)

Prijavu (CV) dostavite putem opcije se mogu dostaviti lično ili putem pošte na adresu ili pozivom na broj ili putem e-pošte na email adresu:

TECHPERFORM d.o.o.

Trnovi bb

77230 Velika Kladuša

Bosna i Hercegovina

Direktor Elvis Okanović

okanovic@techperform.eu

 (+)387 61 919 886

Halle (+) 387 37 778 715

Büro (+) 387 37 831 447

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije, bit će pozvani na razgovor.

Izvor: MojPosao.ba

13.05.2020