Poslovi - Oglas za posao

Bravar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 3

METALIK d.o.o. je preduzeće u koje je duboko ukorijenjeno povjerenje i kvaliteta, i tako funkcioniše od svoga osnivanja koje datira iz 1989. Shodno ukazanoj potrebi raspisujemo oglas za poziciju:

Bravar – 3 izvršioca

Uvjeti:

  • KV/VKV;
  • Poželjno radno iskustvo na bravarskim poslovima (aluminijske fasade).

Kratak opis poslova:

  • Izrada dijelova metalnih konstrukcija, obrada limova, metalnih profila;
  • Obavljanje pripremnih radova za obavljanje zavarivanja;
  • Obavljanje svih poslova izrade, oblikovanja, montaže, održavanja i popravljanja mehaničkih sistema od cijevi pomoću nacrta ili druge dokumentacije i po nalogu naređenog;
  • Obavljanje pripremnih bravarskih radova (priprema rezervnih dijelova i sklopova, ugradnja novih dijelova);
  • Montaža pomoćnih skela, platformi, prilaza i prolaza;
  • Pridržavanje sigurnosnih odredbi, kvalitete i standarda rada, nošenje zaštitne opreme.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove prijavu možete poslati na adresu:

Metalik d.o.o.

Džemala Bijedića 156

71000 Sarajevo

Izvor: Posao.ba

23.03.2020