Poslovi - Oglas za posao

Elektromonter (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Bosna i Hercegovina/Republika Srpska
Broj pozicija 2

Firma DOS ELEKTRO d.o.o posluje od 1998. Djelatnost firme je izvođenje elektroinstalacionih radova, veleprodaja elektromaterijala opreme i postrojenja, usluge montaže i servisiranja elektroagregata i UPS-ova, proizvodnja razvodnih ormara.

Radi unapređenja poslovanja i ugovorenih  poslova  želimo da zaposlimo  2 elektromontera za rad u BiH/RS , sa mogućnošću odlaska u SR Njemačku .

Opis radnog mjesta

a) elektromonteri - 2 izvršioca

Uslovi:

  • SSS elektro smjera,
  • Vozačka dozvola “B”  kategorije,
  • Iskustvo nije neophodno, ali je poželjno.

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • prijatnu i zdravu atmosferu radnog okruženja, susretljivost uigranog radnog tima,
  • redovna primanja, stalna i stimulativna u skladu sa radnim rezultatima,
  • mogućnost napredovanja.

Mole se kandidati da svoje biografije sa kontakt telefonima pošalju:

Putem e-mail:

info@doselektro.com , ili  daniel@doselektro.com, poštom ili lično na adresu:

DOS ELEKTRO d.o.o

Pilanska bb

78000 Banja Luka

Izvor: Posao.ba

20.02.2020