Poslovi - Oglas za posao

Chief Executive Officer (m/f)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Bihać
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

U skladu sa općim aktima i odredbama člana 29. Statuta DOO “Č.J.“ BIHAĆ, a na osnovu ukazane potrebe „Č.J.“ d.o.o. Bihać, dana 14.02.2020. godine raspisuje

JAVNI KONKURS

za izbor izvršnog direktora „Chief Executive Officer“  (CEO)

u Društvo sa ograničenom odgovornošću „Č.J.“ Bihać

Opis radnog mjesta:

  • koordinacija i upravljanje svim materijalnim, ljudskim i tehničkim resursima kompanije
  • izrada srednjeročnih i dugoročnih planova kompanije
  • izrada Budžeta kao i kontrola praćenja realizacije istog
  • u komunikaciji sa Osnivačima kompanije organizira, koordinira, planira i analizira rad kompletne Kompanije
  • zaključuje i potpisuje ugovore i kontrolira njihovo provođenje
  • odgovara za pravilnu provedbu mjera iz oblasti sigurnosti na radu, protivpožarne zaštite i zaštite okoliša
  • postupa sukladno propisima i ustaljenim normama radne discipline
  • reporting prema vlasnicima kompanije
  • odgovornost za provedbu strategije vlasnika kompanije

Uslovi koje kandidat treba da ispunjuje:

  • Visoka ili viša stručna sprema mašinskog ili tehničkog smjera
  • najmanje 5 godine radnog iskustva u struci, od čega najmanje 3 godine na poslovima rukovođenja
  • aktivno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu
  • komunikacijske, organizacijske i rukovodne sposobnosti
  • dobro poznavanje rada sa MS Office paketom

Prednost imaju kandidati koji posjeduju menadžersko iskustvo u oblasti privrede, menadžerska znanja i iskustva koja najbolje odgovaraju izvršavanju operativnih i poslovnih potreba kompanije, sposobnost za savjesno, odlučno i odgovorno obavljanje funkcije izvršnog direktora.

Konkurs ostaje otvoren 30 (trideset) dana od dana objave Javnog konkursa.

Dodatne informacije o objavljenom konkursu možete dobiti pozivom na br. 037/313-202.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom, lično ili putem pošte, dostaviti na adresu:

Č.J. d.o.o.  Ulica Mlinska b.b. , 77 000 BIHAĆ , sa naznakom

“PRIJAVA NA JAVNI KONKURS”

„Č.J.“ d.o.o. Bihać

Izvor: Posao.ba

18.02.2020