Poslovi - Oglas za posao

Zavarivač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Jajce
Broj pozicija 10

Metaling d.o.o. Jajce – društvo za proizvodnju i montažu metalnih konstrukcija dana 12.02.2020. godine raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na sljedeće pozicije:

Zavarivač – 10 izvršioca

Uvjeti:

  • KV/VKV/SSS;
  • Višegodišnje radno iskustvo na poslovima zavarivanja;
  • Poželjno posjedovanje važećeg atesta;

Kratak opis poslova:

  • Obavljanje svih vrsta zavarivanja prema priloženim nalozima i nacrtima te u skladu sa specifikacijama i važećim standardima;
  • Obavljanje pripremnih radova za obavljanje zavarivanja;
  • Pridržavanje sigurnosnih odredbi, kvalitete i standarda rada, nošenje zaštitne opreme;
  • Adekvatna i racionalna upotreba pribora, uređaja i alata koji se koriste u procesu zavarivanja;

Kontakt za prijave i sve dodatne informacije:

Telefon: 030/656-599

E-mail: info@metaling-jajce.com

Pon-pet: 08:00-16:00 h

Izvor: Posao.ba

13.02.2020