Poslovi - Oglas za posao

Automehaničar - autoelektričar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

Parkelj d.o.o. je osnovan 2007. godine te iz godine u godinu bilježi konstantan rast. Osnivač je naša matična firma Parkelj servis, trgovina i usluge iz Ljubljane koja ima dugogodišnje iskustvo u prodaji i servisu viljuškara.

 Molimo Vas da nam svoj CV dostavite na oglašenu poziciju u nastavku:

 Automehaničar, autoelektričar

Uslovi koje trebate ispunjavati su:

  • Obavezno radno iskustvo;
  • Sposobnost na brzo uklapanje u dinamično okruženje;
  • Samostalnost, odgovornost i predanost poslu;

Opis posla:

  • Izvršavanje automehaničarskih/autoelektričarskih poslova;
  • Redovni servisi;
  • Popravak mehanike i elektrike;
  • Dijagnostika kvarova;
  • Ispunjavanje radne dokumentacije;
  • Poštovanje procedura i standarda kompanije.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Molimo Vas da Vaše prijave šaljete putem pošte na adresu: Krivoglavci I, broj 6, 71320 Vogošća, sa obaveznom naznakom ''ZA KONKURS''.

Izvor: Posao.ba

12.02.2020