Poslovi - Oglas za posao

Recepcionar - tehničko obezbjeđenje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Istočno Sarajevo
Jezici:

OPIS RADNOG MJESTA

Broj:02.1/0335-2-3/19

OPŠTINA TRNOVO

Na osnovu člana 77 i 78 . Zakona o službenicima i namještenicima u organima jedinice lokalne samouprave (,,Sl. glasnik RS’‘br.97/16 ), Pravilnika o  unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta (,,Sl. novine grada Istočno Sarajevo 10/17. 13/17,32/17 i 24/18) i člana 65. Statuta opštine Trnovo (,,Sl novine grada Istočno Sarajevo’‘,br.18/17) Načelnik opštine Trnovo, raspisuje

JAVNI KONKURS

za popunu uražnjenog radnog  mjesta u Opštinskoj upravi opštine Trnovo

I   Raspisuje  se  javni konurs za popunu upražnjenog radnog mjesta na neodređeno vrijeme.

1.Recepcionar – tehničko obezbjeđenje  -1 (jedan) izvršilac

II Zaposleni iz tačke 1 ovog konkursa obavlja poslove utvrđene Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta Opštinske uprave, opštine Trnovo.

III Status: namještenik

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

IV OPŠTI USLOVI:

-da je državljanin Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine,

-da je stariji od 18 godina,

-da ima opštu zdravstvenu sposobnost,

- da se protiv njega ne vodi krivični postupak,

- da nije osuđivan za krivično djelo koje ga čini  nepodobnim za obavljanje poslova u Opštinskoj upravi, jedinice  lokalne samouprave.

-da nije u sukobu interesa, odnosno da ne obavlja dužnosti koja je nespojiva  sa dužnošću  koja obavlja u opštinskoj  upravi.

- da nije otpuštano iz  iz organa uprave  kao rezultat  disciplinske  mjere na bilo kom nivou vlasti  u BiH,  tri godine  prije obavljivanja  konkursa.

V POSEBNI USLOVI

1.  -srednja stručna sprema, IV stepen,

-najmanje 6 (šest)  mjeseci  radnog iskustva,

VI   Uz  prijavu na konkurs  sa kraćom biografijom kandidati su dužni dostaviti dokaze  o ispunjavanju opštih i posebnih uslova i to:

-uvjerenje o državljanstvu,

-izvod iz MKR,

-uvjerenje o nekažnjavanju,

-dokaz da se  ne vodi krivični postupak,

-diplomu o završenoj školskoj spremi,

-dokaz o radnom iskustvu,

- dokaz o zdravstvenoj sposobnosti (samo kandidat koji bude izabran)

- ovjerena  izjava da nije u sukobu intetresa

- ovjerena izjava da nije otpuštano iz državne službe kao rezultat disciplinske mjere na bilo kom  nivou vlasti u BiH, tri godine  prije objavljivanja konkursa.

Javni konkurs će biti objavljen u  Glasu Srpske  i oglasnoj tabli opštine.

VII ROK ZA PODNOŠENjE PRIJAVA

Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objavljivanja.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje

Sa kandidatima koji budu ispunjavali uslove obaviće se intervju.

Prijave se mogu dostaviti  lično na protokol opštine Trnovo, ili putem pošte na adresu Opština Trnovo, Trnovskog bataljona 86, 71220 Trnovo, sa naznakom  ,,za komisiju za prijem ‘’.

Za dodatne informacije o javnom konkursu, kontakt osoba  Novka Lučić , tel. 057/610-237.

Propisani obrazac za prijavu kandidata  može se preuzeti na šalteru pisarnice opštine Trnovo, kao i  sa veb stranice Opštine.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

23.01.2020