Poslovi - Oglas za posao

Menadžer prodaje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: BiH
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Bom Impeks, jedna od vodećih kompanija u BiH i regionu iz oblasti prerade i distribucije kafe, soli kao i distribucije naftnih derivata, zbog širenja poslovnih aktivnosti, oglašava slijedeće radno mjesto:

MENADŽER PRODAJE

za teritoriju Bosne i Hercegovine

1 (jedan) izvršilac

Opis poslova:

  • Prodaja robe iz asortimana Panonija so po svim kanalima prodaje
  • Saradnja sa postojećim kupcima kao i pronalaženje i ugovaranje poslova sa novim
  • Planiranje prodaje, prodaja, postprodajne aktivnosti
  • Koordinacija prodajnih i marketiških aktivnosti
  • Organizacija i praćenje promotivnih aktivnosti
  • Rješavanje žalbi kupaca
  • Ostali poslovi i zadaci

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prebivalište u Banjaluci
  • Odlično poznavanje rada na računaru, MS Office programi
  • Osnovni nivo poznavanja engleskog jezika

Od kandidata očekujemo:

  • Sposobnost samostalnog rada i rada u timu
  • Izražajne organizacione sposobnosti
  • Komunikativnost
  • Osjećaj za odgovornost
  • Sposobnost prepoznavanja prilika na tržištu

Nudimo:

  • Obuka za radno mjesto
  • Radno mjesto u uspješnom i stabilnom preduzeću
  • Dugoročan posao
  • Mogućnost profesionalnog razvoja

Prijave sa biografijom poslati do 27.01.2020. na adresu:

Bom Impeks,doo

Jovana Bijelića bb,

78000 Banja Luka

Izvor: Posao.ba

14.01.2020