Poslovi - Oglas za posao

Prodavač - dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 2
Jezici:

''alpha smart energy'' doo Tuzla

prvi je prodajni i tehnološki centar opreme za centralno grijanje, klimatizaciju i vodoinstalacije. Nudimo našim klijentima konsalting i savjetovanje, te optimizaciju sistema grijanja, te dostavu opreme na adresu.

Osnovni fokus nam je zadovoljstvo kupca, ušteda energije, veliki izbor kvalitetne opreme renomiranih proizvođača i energetski efikasnih rješenja.

Naš prodajni centar se nalazi u Bukinju, na adresi 21.Decembar br 2.

PRODAVAČ - DOSTAVLJAČ

Opis radnog mjesta

  • Prodavač, između ostalog:
  • vrši izlaganje robe u prodajnom objektu i skladištu
  • Održava čistoću i urednost robe
  • Dostavlja robu po potrebi
  • Direktan kontakt sa kupcima;
  • Vrši prezentacija i savjetovanje kupaca o asortimanu robe;
  • Vrši izdavanje računa, vrši naplatu

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • SSS;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Nudimo Vam:

  • Stalni radni odnos
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Profesionalno usavrsavanje i edukaciju
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od min 3 mjeseca
  • Redovna primanja
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Mogućnost napredovanja.

Mjesto rada: Tuzla.

Prijave lično na adresu prodajnog centra.

Izvor: Posao.ba

14.01.2020