Poslovi - Oglas za posao

Brand Manager (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Pozicija za Brand Manager-a / Voditelja Kategorije Rox Beauty sa sjedištem u Sarajevu, rad na cijelom terenu u BiH

ROX d.o.o.

Firma ROX d.o.o. bavi se veleprodajom i distribucijom robe široke potrošnje, a od 2017 s velikim fokusom se širi na Beauty kategoriju.

Sve informacije na https://beauty.rox.hr/ i www.rox.hr

Opis posla

Traži se Brand Manager (m/ž) -  Beauty kategorija – kozmetički brandovi i beauty gadgeti sa sjedištem u Sarajevu, rad na cijelom terenu u BiH

Opis posla:

  • Istraživanje tržišta i tržišnih potreba
  • Analiza potencijalnih novih brandova i proizvoda
  • Cjelokupna analiza konkurencije
  • Implementacija i adaptacija brand planova na lokalno tržište
  • Kreiranje planova prodaje i nabave i tjedni monitoring rezultata
  • Analiza prodajnih rezultata
  • Analiza stanja zaliha
  • Pripremanje mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja i planova za interne potrebe
  • Pripremanje mjesešnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja i planova za potrebe prezentacije ino partnerima
  • Priprema dokumenata, deklaracija, priručnika i ostalih materijala za potrebe prezentacije i prodaje
  • Izrada i plasiranje prodajnih ponuda
  • Izrada i plasiranje narudžbi
  • Analiza troškova i predlaganjemetoda za smanjenje rashoda
  • Unos podataka i ostalih administrativnih elemenata u interni informatički sustav
  • Merchandising i edukacija prodajnog tima
  • Obilazak terena
  • Održavanje kvalitetnih odnosa s postojećim kupcima i otvaranje novih kanala prodaje
  • Obavjanje ostalih poslova prema nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti

Traži se osoba koja posjeduje:

  • analitičke sposobnosti
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Sklonost timskom radu
  • Odgovornost i predanost radu te usmjerenost na rješenje projektnih zadataka
  • Agilni i proaktivni pristup radu
  • Iskustvo u radu s ino partnerima
  • Samostalnost u donošenju odluka i predlaganju inovatnivnih rješenja
  • Aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu

Stručna sprema:

  • Visoka stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva: 3 (prednost slično iskustvo, ali nije uvjet)
  • Jezici: Engleski (izvrsno)
  • Vozačka dozvola: B
  • Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

  • rad u dinamičnom timu
  • računalna podrška (službeni mobitel, laptop)
  • dodatno usavršavanje
  • mogućnost napredovanja

Životopis (CV) dostaviti na: andelko.brkic@rox.hr i amir.osmanagic@rox.ba

Izvor: Posao.ba

11.01.2020