Poslovi - Oglas za posao

Agent za iznajmljivanje vozila (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo, Banja Luka, Mostar
Broj pozicija 5
Jezici: Engleski

National Car Rental i Alamo Rent A Car zapošljavaju agente za

iznajmljivanje vozila (m/ž), poslovnice: Međunarodni aerodromi  Banja Luka , Sarajevo, Mostar

Opis posla:

Dodjeljivanje i iznajmljivanje vozila klijentima, osiguravajući da se odgovarajući ugovori popunjavaju potrebnim informacijama i da se klijentima objasne politike iznajmljivanja.

Pracenje rezervacija, povrata, odgovaranje na telefonske pozive

Pregled vozila prije i poslije najma

Transferi vozila

Drugi poslovi po nalogu voditelja i nadredjenih

Sposobnost brzog učenja (spremnost na isto) i obavljanja više zadataka istovremeno

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računalu (Microsoft Office obavezno)
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, a poželjno i drugih stranih jezika
  • Posebna paznja na odnos s klijentima te razinu sveukupne usluge, pružanje usluge prema standardima, Alamo i National brendova
  • Spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri
  • Komunikativni, ljubazni i strpljivi
  • Odličnih organizacionih sposobnosti
  • Napomena: Ukoliko smatrate da svojim znanjem i vještinama možete da doprinesete našem zajedničkom uspjehu a želite da postanete dio našeg tima, možete nam dostaviti vašu prijavu i CV putem email-a: marketing@alamo.ba  ili  marketing@enterprise.ba

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces.

Izvor: Posao.ba

07.01.2020