Poslovi - Oglas za posao

Voditelj skladišta (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

ABV SISTEM DOO ISTOČNO SARAJEVO

Ul. Spasovdanska 33v

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

Za popunu radnos mjesta:

1. Voditelj skladišta

Opis posla:

  • Prijem, skladištenje i izdavanje robe u skladištu
  • Sortiranje robe
  • Vođenje potrebne dokumentacije
  • Održavanje urednosti skladišta

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ( poželjno )
  • Fizičku sposobnost za rad u skladištu
  • Odgovornost i posvećenost radnim zadacima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koje se ne vraćaju:

  • Kratka biografija
  • Eventualnu preporuku prethodnog poslovavca

Ukoliko želite postati dio našeg uspiješnog tima , svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati putem maila ili direktno na adresu Spasovdanska 33v.

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opšte uslove predviđene Zakonom o radu.

Sa svim prijavljenim kandidatima, će se obaviti intervju.

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 – 16h), putem pošte na adresu ul. Spasovdanska 33v , Istočno Sarajevo. Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon +387 65 882-786.

Izvor: Posao.ba

24.12.2019