Poslovi - Oglas za posao

Skladištar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo

Zbog potreba redovnog poslovanja naše kompanije, raspisujemo oglas za prijem u radni odnos na poziciju

Skladištar – 1 izvršilac:

Opis posla:

  • Prijem i otprema robe prema dokumentaciji i kompletna kontrola robe
  • Pripremanje naloga prema narudzbi za otpremu robu
  • Vođenje evidencije stanja robe, redovne i vanredne inventure
  • Ostali zadaci po nalogu rukovodioca

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • SSS – prednost ekonomski smijer
  • Poznavanje rada na računaru, MS Windows, MS Office
  • Prednost poznavanje stranog jezika, engleskog i/ili njemačkog
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima skladištara
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Položen ispit za upravljanje viljuškarom (prednost)

Šta nudimo:

  • Stimulativno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja
  • Profesionalne uslove za rad i podršku
  • Redovna mjesečna primanja u skladu sa angažovanjem
  • Rad u poticajnoj i ugodnoj radnoj sredini

Šta očekujemo od uspješnih kandidata:

  • Pristojnost i profesionalno ponašanje
  • Spremnost na stalno usavršavanje i učenje
  • Strpljenje i profesionalnu komunikaciju u radu sa klijentima i radnim kolegama
  • Zdravu ambiciju i spremnost na timski rad
  • Energičnost i inicijativu
  • Pouzdanost u izvršavanju radnih obaveza

Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon +387 33 77 54 50.

Prijave na oglas dostaviti putem faxa 033 775 471 ili postom na Rail Cargo Logistics – BH d.o.o. Trešnje 1, 71210 Ilidža

U razmatranje se uzimaju samo prijave kandidata koji ispunjavaju sve uslove.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

26.09.2017