Poslovi - Oglas za posao

Službenik u računovodstvu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bihać

Izbor d.o.o. Bihać - objavljuje oglas za prijem u radni odnos na sljedeću poziciju:

SLUŽBENIK U RAČUNOVODSTVU – 1 izvršilac

Uvjeti:

  • VSS ili SSS- Ekonomske struke
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost u obavljanju radnih zadataka, dobre organizacijske, komunikacijske sposobnosti, kreativnost, spremnost na timski rad.
  • Radno iskustvo nije neophodno

Opis poslova:

  • Izrada kalkulacija
  • Poslovi vezani za robno novčano knjigovodstvo
  • Saradnja sa računovodstvom i ostalim sektorima firme
  • Rad na drugim računovodstvenim poslovima

Nudimo Vam:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Plata primjerena sposobnosti, stručnosti i kvaliteti rada
  • Redovna uplata svih obaveza na mjesečnom nivou (doprinosi, plata, topli obrok, regres, naknada za prijevoz)
  • Radno vrijeme u skladu sa zakonom

Molimo da se na oglas prijavljuju samo ozbiljne i zainteresovane osobe. Sa odabranim kandidatima ćemo obaviti informativni razgovor.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV mogu slati na broj telefona: 037/318-569

Izvor: Posao.ba

12.12.2019