Poslovi - Oglas za posao

Agent prodaje turističkih aranžmana (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

Kompanija Centrotours doo Sarajevo, na osnovu ukazane potrebe, raspisuje

O G L A S

za zasnivanje radnog odnosa, na određeno vrijeme, za slijedeću poziciju:

  • Agent prodaje turističkih aranžmana - 2 izvršioca

Pored opštih uslova, kandidati moraju ispunjavati i sljedeće posebne uslove:

Agent prodaje turističkih aranžmana – Uslovi:

  • Završena srednja ili viša stručna sprema
  • Prethodno radno iskustvo na poslovima prodajnog agenta u turizmu
  • Poznavanje procesa prodaje turističkih aranžmana
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika i poželjno poznavanje drugih stranih jezika
  • Poznavanje rada na računaru

Opis poslova:

  • Komunikacija sa klijentima, promocija turističke ponude i predstavljanje turističkih destinacija
  • Prodaja turističkih aranžmana
  • Obavljanje svakodnevnih administrativnih poslova vezanih za funkcionisanje turističke agencije
  • Ispunjenje planova prodaje u skladu sa ciljevima kompanije

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati, a dostavljena dokumentacija ne podliježe vraćanju. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces.

Prijave dostaviti na jednom od službenih jezika u upotrebi u Bosni i Hercegovini.

Sa izabranim kandidatima razgovor i stručno testiranje obaviti će se na Auto bazi Centrotrans Eurolines d.d. O datumu razgovora i testiranja kandidati će biti pojedinačno obaviješteni.

Rok za podnošenje prijave je 15 dana od dana objave. Sve potrebne informacije možete dobiti pozivom na : 033/770-800. Motivacijsko pismo, biografiju i dokaze o ispunjavanju uslova dostaviti lično ili preporučenom poštom na adresu: Centrotrans Eurolines d.d., Ul. Kurta Schorka 14, 71000 Sarajevo.

Više informacija o nama možete saznati na web stranici: www.centrotours.ba

Izvor: Posao.ba

01.12.2019